Obrazy

 
 
  

16 

Obraz je maľovaný akrylovými farbami na plátno na ráme/na lepenke a je zalakovaný ochranným filmom ktorý robí obraz nezmazateľným, chráni ho pred znečistením a vďaka ktorému zostanú farby krásne aj po niekoľko rokov. Obraz je možné poutierať navlhčenou handričkou. Používam maliarske plátno zo 100% prírodnej bavlny, kde zo zadnej strany pripevním háčik, aby ste si mohli obraz ihneď zavesiť.  

 Každá mandala je maľovaná ručne. Vzory si nepredkreslujem ale vymýšľam si ich v danej chvíli, tak ako cítim. Každá mandala je jedinečná. Ide o detailnú prácu, ktorá zaberá veľa času. Pre mňa sú však tieto chvíle nezameniteľné. Do každého diela vkladám kus seba, svojej vášne, šťastia a pozitívnej energie.

 Mnou maľované mandaly vyžarujú určitú energiu vďaka použitým farbám. Každá farba má terapeutický účinok na naše telo aj dušu.

 

Obraz na objednávku

   17

Ak si nevyberiete z aktuálnej ponuky voľných obrazov, môžem namaľovať obraz priamo podľa Vašich požiadaviek. Je možné si vybrať farby mandaly (aj odtiene farieb), farbu pozadia, tvar plátna a tiež veľkosť plátna.
 
- farby: podľa obľúbenosti alebo podľa významu daných farieb
- veľkosť plátna: 20 až 80cm, prípadne viac
- tvar plátna: okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové
 
 
 

Obraz s textom / obrázkom  

 
 
 
Ak by ste chceli obraz ešte jedinečnejší, do obrazu je po dohode možné napísať text, logo alebo doplniť maľovaný obrázok podľa Vášho výberu.
Samozrejme, všetko ostatné funguje ako pri maľbe obrazu na objednávku (farby, veľkosť plátna, tvar plátna)
 

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte cez Facebook, Instagram, Viber, WatsApp alebo mail.